Sok z buraka a zdrowie

Sok z buraka a zdrowie Ponieważ, jak również wiele kalorie są zużywane znacznie więcej tłuszczu będą kierowane do miejsca niż uszkodzony dół do wykorzystania jako paliwo.

Zatem istnieje siatka uzyskania tkanki tłuszczowej ciała, co z kolei podnosi całe ciało tłuszczu weight.The ciało przechowywane w tkance tłuszczowej jest osiągalny dla nas, gdy zasilanie żywność nie staje się coraz wchłaniany (na czczo) i kiedy ćwiczymy. Podobnie jak insulina hormon promował miejsca tłuszczu po włączeniu zasilania wchodził do całego naszego ciała, procedura mobilizacji tłuszczu z komórek tłuszczowych jest promowany przez hormony uwalniane do naszej krwi, gdy jesteśmy na czczo i / lub ćwiczeń.

Hormony te glukagon, adrenalina i kortyzol, i wszystkie promowanie uwalniania tłuszczu z tłuszczowej. W zakupem dla tłuszczu mają być wprowadzone z tkanki tłuszczowej, tłuszcz jest pierwszym uszkodzeniu do kwasów tłuszczowych i glicerolu, które następnie wejść na naszą krew i krążą. Jednak ze względu na ich ogólną wody pitnej jest nierozpuszczalny , kwasy tłuszczowe będą uczepić przejażdżkę na pokładzie białka we krwi zwanej albuminy.

O przeciwnie, gliceryna jest dość picia rozpuszczalny w wodzie i może rozpuścić się w krew. W rzeczywistości, naukowcy będą mierzyć stopień glicerolu we krwi, aby oszacować, ile tkanki tłuszczowej jest uszkodzony kwasy tłuszczowe down.Circulating są eliminowane przez komórki, szczególnie mięśni szkieletowych i naszym centrum, wątroby, a także innych narządów, po którym wykorzystywane przez osoby tkanek przede wszystkim o władzę.

Jednak utrzymanie w myślach, że komórki tkanki mózgu i czerwonych krwinek (RBC) nie mogą korzystać z kwasów tłuszczowych o władzę i będzie nadal korzystać z glukozy. Dogodnie glicerol wprowadzony z tkanki tłuszczowej mogą być wykorzystywane do wytwarzania glukozy w wątrobie i uwalniane do obiegu, aby pomóc utrzymać pożądany poziom krążącej glukozy podczas długotrwałego wysiłku fizycznego i na czczo.

Artykuł napisany przez: ile zniżki oc