Sok z buraka w codziennym odzywianiu

Sok z buraka w codziennym odzywianiu

Odżywianie – 2. filar

Część diety programu jest tak skonstruowany, że nie jest to takie dziwne, że nie można utrzymać. Jest to zdrowa dieta, która zwraca uwagę na indeks glikemiczny żywności, eliminuje cukier, zawiera dużo warzyw, zawiera białko i zawiera dużo wody.

Rest and Recovery – 3rd Filar

Reszta i odzyskiwanie część potęgi 10 programu jest tajną bronią, która może być najbardziej wartościową częścią programu, który wiele innych programów zignorować.adwokat gdańsk Podczas ćwiczeń, nasze ciała się chwilowo słabszy, nie silniejsza. Jest w trakcie odpoczynku i regeneracji fazy, które wykonujemy wszystkie nasze zyski. A ponieważ zajmuje tak mało czasu, aby zrobić potęgi 10 ćwiczeń, długi odpoczynek i okres rekonwalescencji jest automatycznie wbudowane w program.

Korzyści z ćwiczeń Power of 10

Według autorów, moc 10 Program buduje masy mięśniowej do 50% szybciej niż inne programy ćwiczeń, znacznie poprawia zdolność podmiotów do metabolicznie spalić tłuszcz, zmniejsza ryzyko bolesnych urazów, zapewnia cardio kondycję bez ćwiczeń aerobowych i może być odbywa się w ciągu 20 minut w tygodniu.

Waga Szkolenia porównaniu Aerobik Ćwiczenia

Waga szkoleń jest kluczem do zdrowia. Tylko trening siłowy może budować masę mięśniową. Aerobik buduje mały Jeżeli którykolwiek masę mięśniową. Beztłuszczowej masy mięśniowej może zmienić kształt swojego ciała co patrzysz wykończenia i dopasowanie. Beztłuszczowej masy mięśniowej wymaga spalanie energii / kalorii, aby utrzymać się. Im więcej beztłuszczowej masy mięśniowej masz, tym więcej kalorii spalisz, w tym podczas posiedzenia, relaks, a nawet snu. Więc trening siłowy spala kalorie podczas rzeczywistego wykonywania, a nawet później w spoczynku jak mięśniowej spala dodatkowych kalorii. Ćwiczenia aerobowe spala kalorie podczas rzeczywistego wykonywania, ale jeśli masz niższa beztłuszczowej masy mięśniowej, ponieważ nie ciężar pociągu, swoje w spoczynku spalanie kalorii będzie znacznie niższa.
Artykuł napisany przez: