Ziola w codziennym zywieniu

Ziola w codziennym zywieniu Dla lepszego zdrowia, wybierz napary ziołowe lub świeżo wyciskane soki naturalne zamiast.

Zadaj sobie to QuestionDiscover własnych nawyków binge przez każdorazowo jednoznacznie identyfikujący go w naszych głowach. Tak szybko, jak możemy czuć pokusę, żeby coś przekąsić na przekąskę, to pytanie „Czy naprawdę jestem głodny, czy co?” Jeśli odpowiedź brzmi nie, to logicznie powiedzieć umysł mu się oprzeć; Jeśli odpowiedź brzmi tak, to logicznie powiedzieć zdanie, że dobrze jest mieć jakieś przekąski pomiędzy nimi.psychoterapia białystok Wystarczy upewnić się, że nie jest to cała paczka że jesteśmy wykończenia. Ćwicz kilka dobrych umiejętności przechowywania żywności, wlać resztę do szczelnym słoiku powietrza, więc być może będziemy w stanie utrzymać nasze rąk od reszty; jest to ważny krok do podjęcia.

Wybierz lepszą FoodChoose lepsze / zdrowsze opcje dostępne w naszym zasięgu. Na przykład, między paczki nieotwarte cookies niektórych świeżych owoców w lodówce do niektórych resztki z ostatniej nocy. Co byś wybrał? Wybierz mądrze, zadając sobie pytanie: „Czy naprawdę jestem głodny?” Jeśli odpowiedź jest twierdząca, należy wybrać prawdziwych potraw, inni wybierają owoce w lodówce. Jeśli występują żadne, a następnie zadać sobie pytanie: „Czy naprawdę chcę, aby otworzyć paczkę ciasteczek teraz?” Jeśli odpowiedź brzmi tak „, to jeszcze raz ..” Być może innym razem? A wkrótce być może będziemy w stanie zostawić te ciasteczka.

Jedz mądrze wybrać naszą żywność mądrze, rozsądnie zarządzać naszymi żywności i wkrótce będziemy mieli montera lepsze ciało due „łakomczuchem-umysłu” dyscypliny.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, proszę przeczytać Diety Top Secret! Odchudzić i czuć się lepiej!

Artykuł napisany przez: ptysiaki