Jak wygrac z otyloscia w XXI wieku

Jak wygrac z otyloscia w XXI wieku Tak, to jest ekstremalne, ale tutaj jest to, co będzie się działo: z nowym napływ prawdziwych składników odżywczych, organizm zaczyna się budzić z jego stupor (wiesz, że nie czuje się dobrze, gdy jesz śmieci, prawda?).

Czujesz się pobudzony i żywy.

A potem, równie nagle, że czujesz się jakbyś był zdeptany przez stado bawołów wody. Jest to sygnał, że likwidacja rozpoczęła. Organizm zaczyna aktywnie przemywać toksyny z systemu jako narządy zostają wzmocnione, a ponieważ odzyskać lepsze funkcjonowanie. regeneracji tkanek odbywa się stopniowo toksyny są uwalniane z ich miejsc przechowywania takich jak rezerw tłuszczu.

Czy wiesz, że organizm magazynuje toksyny, że nie może wypłukać, tkanki tłuszczowej?

Ma to na celu ochronę organów przed zatruciem! To jeden z powodów, że kryzys uzdrawiania często zawierają znaczną utratę masy ciała.

Początkowo kryzys uzdrawiania może naśladować objawy choroby to ma do wyleczenia. Różnica polega na tym, to jest tymczasowy i jest to potężne uwolnienie odpadów (w tym psychiczne, emocjonalne i duchowe!) Od ciała. Nawet ból może być intensywne podczas kryzysu zdrowienia.

Gdy dyskomfort fizyczny i emocjonalny i ból są obecni podczas kryzysu zdrowienia, to naprawdę ważne, aby pobyt pozytywne i cześć prób organizmu do samoleczenia. Nie może być emocjonalne wstrząsy i cały proces może być bardzo intensywne.

Jakie są fizyczne objawy kryzysu zdrowienia?

wysypki skórne, nudności, objawy grypopodobne, skrajne zmęczenie i bezsenność, zaparcia lub biegunki, infekcje zatok i ucha, katar, kaszel, obfite pocenie się, a nawet gorączka.

Ważne jest, aby pić dużo płynów, * w czasie kryzysu zdrowienia, aby pomóc organizmowi przepłukać toksyn. I jest to równie ważne, aby być dla siebie w trakcie leczenia i pracy z ciałem. W zależności od rodzaju problemu, leczenie może trwać od tygodnia do kilku miesięcy; ciężkich przypadkach może prowadzić do kilku powtarzających się kryzysów lecznicze.

* płyny lecznicze obejmują zakaz chlorowaną wodę, herbatki ziołowe i rozcieńcza soki owocowe.

Unikaj alkoholu, kofeiny i słodzonych napojów bezalkoholowych w tym te ze sztucznymi słodzikami. Podaj swoje ciało najlepszą możliwą opiekę w czasie kryzysu uzdrawiania!

Bonus kryzysu zdrowienia jest wyeliminowanie apetyt na pewnych pokarmów, takich jak destrukcyjnych prostych węglowodanów, nadmierne kofeiny i najbardziej przetworzonej żywności śmieci. Ciało kocha, kocha, kocha świeże i najlepiej surowe pożywienie bogate w mikro- i makroelementów. To oczywiście powoduje apetyt na dobre rzeczy, zamiast apetyt na czekoladowe ciasteczka i napoje bezalkoholowe.

Ponownie – kryzys uzdrawiania może być nieprzyjemne … ale zostaniesz nagrodzony za to później z ciałem, które jest chętny i stanie w pełni doświadczyć i cieszyć się życiem!

Artykuł napisany przez: curcumin