Najczestsze problemy ze zdrowiem w XXI wieku

Najczestsze problemy ze zdrowiem w XXI wieku Ale można zarabiać w zdrowiu nie w dolarach. Plus to tylko praca w niepełnym wymiarze godzin; program mówi, że musisz wykonywać przez 45 minut, sześć dni w tygodniu. OK, myślę, że mogę zmieścić w 45 minut dziennie z mojego napiętego planu emerytalnego. Nawiasem mówiąc jest to 4 dni ćwiczeń aerobowych między 70 a 80% swojego maksymalnego tętna w oparciu o wiek, a dwa dni treningu siłowego na siłowni. Badania wykazały, mamy dwa rodzaje komórek mięśniowych, niektóre na wytrzymałość, a niektóre o siłę i musimy je zarówno do pracy.

Teraz nie jestem już zbyt głęboko do nauki w książce, ale po prostu chcę powiedzieć, że tracę na wadze, moje numery cukru idą w dół i zobaczyłam poprawę mojego zdrowia i dobrego samopoczucia niemal natychmiast. Mogę grać z moich wnuków teraz bez zmęczenia tak szybko i tak naprawdę czekamy na ćwiczenia, to wierzyć lub nie. Mam motywację i czuję się o wiele lepiej, dlatego chciałbym się zatrzymać i cofnąć.

Najczestsze problemy ze zdrowiem w XXI wieku

Mam nadzieję, że czytasz tę książkę i uzyskać wszystkie szczegóły dotyczące tego, co już wskazano, i praktykować to, co mówi i zobaczyć korzyści jak ja. Pozostałe sześć zasady nie są tak złe, a program może być wydarzenie zmienia życie. Twoja kondycja fizyczna poprawi i znacznie wpływać na samopoczucie emocjonalne i całe swoje nastawienie do życia. Jak powiedziałem w moim drugim artykule chcę być wokół, aby móc to zrobić funky kurczaka w moich wnuków wesela, i że będzie 5 stron tej pory. Powodzenia dla wszystkich.

1. Francois Henri „Jack” LaLanne amerykański fitness, ćwiczenia, i ekspert żywieniowy i mówca motywacyjny, który jest czasem nazywany „ojcem chrzestnym fitness” i „Pierwsza siłownia superbohaterem” na stronie więcej informacji. Wikipedia

Artykuł napisany przez: kup ubezpieczenie online