Sok z buraka – na jakie dolegliwosci?

Sok z buraka - na jakie dolegliwosci?

Rak – krok poza pole

Co to jest rak? To kontynent całej niezbadanej oceanu – czy jest to? W swojej książce Cancer: Krok nieszablonowo (wydanie 2 2007, nieskończoność 5102, teczki skórzane producent ISBN 0-9788065-0-6 Partners), autor odnajduje i dzieli lekarstwa na raka. Ta książka jest dobrze zorganizowany, łatwy do odczytania i zapchane otwarcia oczu informacji o tej przerażającej choroby. Autor przechodzi do bardzo szczegółowo na temat przyczyn i natury raka i jest wiele twarzy. Wyjaśnia aktualnych metod leczenia szeroko oferowane w środowisku medycznym, skuteczność leczenia i opinie lekarzy, którzy je dyspensować.

Ty Bollinger, księgowy podatku od handlu, stracił siedmiu członków jego rodziny, w tym jego matki i ojca na raka w ciągu 8 lat. Jego katastrofalne straty i jego zdolność do gromadzenia i podsumowanie skomplikowanych danych i pomysłów motywację go odszukać prawdę o raku i dzielić się nią ze światem w sposób łatwy do zrozumienia i zwięzłej formie. Pan Bollinger stwierdza: „… moim celem jest” sprowadzić ją karb „i pozwalają właściwie zrozumieć złożonych informacji medycznej, gdyż chodzi o raka, odżywiania i ogólnego stanu zdrowia.”

Dowiedz się, co ci lekarze naprawdę myślę. „Gdybym zakontraktowane raka, bym nigdy nie idź do standardowego centrum leczenia raka”. „Spośród 79 badanych onkologów, 58 stwierdziło, że wszystkie programy chemioterapii były nie do przyjęcia …”

Autorka zawiera – nie jeden, ale kilka – zabiegi, które zostały już odkryte i udokumentowane, a skuteczność tych zabiegów oraz informacje na temat osób, które żyje zostały zapisane, ponieważ z nich.

Rak dawna potwór w szafach naszych umysłach. Pan Bollinger robi doskonałą robotę otwierając szafę, świecące światło i wystawiając zwierzę na to, co jest w rzeczywistości. On daje siłę z wiedzy, że rak naprawdę ma lekarstwa, a nie tylko jednego, ale wielu. Jeśli Ty lub ktoś wiesz już zdiagnozowano raka, bardzo polecam otrzymać kopię tej książki już dziś! To może być odpowiedź byłeś modląc się za. Nawet jeśli jesteś obecnie rak darmo, jest to zagrożenie, które jest zawsze zbliża. Powinieneś otrzymać kopię tak szybko jak to tylko możliwe. To może uratować ci życie.

Jestem emerytowanym projektant baz danych statystycznych i pobytu-at-home mama z 3 dzieci. Lubię poznawania zawiłości żywienia i charakteru w odniesieniu do Boga głównego projektu. Moim celem jest, aby odkryć tajemnice optymalnego zdrowia i dzielić się nimi z rodziną, przyjaciółmi i innymi o podobnych pragnieniach. I obecnie przeglądu produktów i publikuje artykuły dotyczące luzem Herb Store

~ Shay McConaughey

Artykuł napisany przez: http://www.domelit.pl/