Zdrowe nawyki zywieniowe na miare XXI wieku

Zdrowe nawyki zywieniowe na miare XXI wieku

Czym jest Uzdrawianie Kryzysowego

Twoje ciało jest doskonałe w utrzymaniu zdrowia, biorąc pod uwagę odpowiednie warunki. Jakie są te warunki? Dobre odżywianie, ćwiczenia, świeże powietrze i nietoksyczny środowiska, w tym niskiej stresu.

Powodzenia z tym, prawda?

W dzisiejszym hiper-podkreślił, zadaniowego przeciążony świecie fast food i udogodnień, takich jak samochody, stawiamy nasze ciała przez wiele stresu. Obejmuje to skutki stresu fizycznego, umysłowego i emocjonalnego.

Dobrą wiadomością jest to, bez względu na to jak źle nasze zdrowie jest teraz, to jest możliwe, aby powrócić do stanu optymalnego lub prawie optymalnego zdrowia. Może to obejmować kilka poważnych zmian w życiu lub kilka poprawek w stylu życia. Tak czy inaczej, ciało ulegnie okres eliminacji odpadów i detoksykacji, który jest określany jako „kryzys uzdrawiania”.

Jako nieprzyjemne jak ten odcinek może być, jeśli podejście je z właściwym nastawieniem – to nie jest jego droga usuwania śmieci z organizmu – będziesz doceniać organizmu niesamowitą wydajność w gojenia się. Gdy organizm zaczyna być odpowiednio podparte i odżywiona, natychmiast rozpocząć toksyn dumpingu. spowoduje to łagodne do ciężkich reakcji.

Na przykład – jeśli kiedykolwiek miał masaż i czułem się jak masz grypę tuż potem, że to ciało uwalniając toksyny, które masaż spuszczony z Twoich mięśni! Pij dużo wody, po masażu, uspokój się na dzień lub dwa i będziesz czuć się jak milion dolców wkrótce!

Jeśli twoje zdrowie nie jest wielki, można oczekiwać, ten proces oczyszczający iść na chwilę. Poczujesz wielki, to straszne, to świetnie znowu … te wzloty i upadki są normalną częścią kryzysu zdrowienia.

Co dzieje się w sytuacji kryzysowej uzdrawiania?

Powiedzmy, że zdecydowałeś się zatroszczyć się o swoje zdrowie i wyeliminować fast foodów na rzecz surowej diety.
Artykuł napisany przez: