Utrata wagi poprzez zdrowe zywienie

Utrata wagi poprzez zdrowe zywienie

Review – Życie Po Weight Loss Surgery

Życie po Weight Loss Surgery: osiągnięcie i utrzymanie ogromnych strat na wadze, John Simone, 2010, ISBN 9781886289000

Po wypróbowaniu każdej diety i odchudzania planu na rynku, jesteś teraz rozważa operację odchudzania. Ta książka patrzy na rzeczy, które trzeba wiedzieć z wyprzedzeniem.

Jeśli trzeba stracić tylko kilka funtów, zapomnieć odchudzania (bariatrycznej) operacji. Jedynie dla osób chorobliwie otyłych. Znajdź lekarza, który specjalizuje się w chirurgii bariatrycznej, a nie regularne lekarza rodzinnego. Książka wygląda na różnych rodzajach operacji bariatrycznej; większość z nich nie są odwracalne.

Powszechnym błędem jest to, że po zabiegu będzie można jeść tyle, ile chcesz w co chcesz, i nadal schudnąć, i że będzie w końcu wyglądać jak robiłeś w liceum, lub przed posiadaniem pierwszego dziecka. Wielkość żołądka została właśnie znacznie zmniejszona, dzięki czemu ilość żywności można jeść w dowolnej chwili jest również znacznie zredukowana. Możesz być w stanie dotrzeć do gimnazjum lub pre-dziecko na wadze, ale Matka Natura ma sposoby powiadomieniem, że te czasy minęły wieki.

Możesz stać się nietolerancją pokarmu że pomoże przedoperacyjnej. problemy z trawieniem, a także nagłe zaburzenia odżywiania, jest bardzo możliwe, więc regularne wizyty kontrolne ze swoim lekarzem bariatrycznej są niezbędne. Dzięki znacznie zmniejszonej ilości żywności jesz, może nie być wystarczająco dużo witamin i minerałów każdego dnia. Twój bariatrycznej lekarz będzie przepisywać suplementy diety należy przyjmować codziennie przez resztę swojego życia. To głupie, aby przejść chirurgii utrata masy ciała, a następnie kończy się powrotem do szpitala, na przykład, niedobór witaminy, bo nie miałem ochoty biorąc suplementy.

Ćwiczenie jest wymagane również po zabiegu. Niektórzy ludzie mogą przyłączyć się do klubu zdrowia, podczas gdy inni wolą ćwiczenia z osobistym trenerem. Upewnij się, że wiedzą o swojej operacji. Twoje relacje z innymi będą prawdopodobnie zmieni. Współmałżonek może obawiają się, że gdy stają się cienkie, będzie szukać towarzystwa innych miejscach. Przyjaciele i krewni mogą być zazdrosny, że jesteś rzeczywiście robi coś na temat swojego problemu wagi , podczas gdy oni nie są. Jeśli zbyt szybko schudnąć, organizm może nie być w stanie utrzymać się z wami i ponownie wchłonąć wszystkich tych komórkach tłuszczowych. Dlatego, być przygotowane do chirurgii plastycznej, aby pozbyć się wszystkich, że nadmiar skóry.

Autor, weteran operacji odchudzającej, zebrała bardzo dokładny książkę. Dla tych, którzy rozważają taką operację, to robi doskonałą pracę odpowiadając na pytania, zanim jeszcze pytań. Jest to bardzo warto przeczytać.

Artykuł napisany przez: