Witaminy w soku z buraka

Witaminy w soku z buraka

Ile kalorii nektaryny

Nektaryny jest ulubieńcem wielu, często mylony z brzoskwini tylko bez fuzz. Istnieje wiele odmian nektarynki, takie jak freestone i pół spożywczą kamienia, a także kamienia spożywczą. Podczas poszukiwania ile kalorii w nektarynki znajdziesz zawartości kalorii zależy od wielkości brzoskwini lub części.

Nektarynki – 62 kalorii dla nektarynki jak wszystkie owoce są bogate w witaminę C (2-1 / 2 „średnicy lub 142.0g).

Nektarynki – (. 2 AL „średnicach lub 156.0g) 69 kalorii w ciągu nektarynki są beztłuszczowe wybór żywności.

Nektarynki plastry – 61 kalorii lub (138.0g.) Na 1 kubek podaniem. Nektarynki są doskonałym źródłem błonnika.

Fakty żywieniowe

Składniki odżywcze występujące w nektaryny obejmują witaminę C, witaminę A, a także karotenu i potasu. Nektaryny jest pełen antyoksydantów. Witamina C znajduje się w nektarynki oferuje wiele korzyści dla zdrowia. Witamina C jest dobrze znana ochrony układu immunologicznego i odpierania przeziębienia i grypy. Witamina C jest również, aby uniknąć ryzyka niektórych rodzajów raka. Kalorii w nektarynki są niskie i nektaryny jest świetnym rozwiązaniem dla tych, żywności próbują schudnąć.

Korzyści zdrowotne

Znaleziony w nektaryny witaminy A oferuje takie same zalety jak witamina C, witamina A, jak uważa się, aby uniknąć ryzyka związanego z pewnymi typami raka, w dodatku do wzmocnienia układu immunologicznego. Witamina A jest uważana zapobiec uszkodzeniu komórek, które mogą przyczyniać się do przedwczesnego starzenia się skóry i niezdrowe. Karoten, który znajduje się w nektaryny jest korzystne dla normalnego funkcjonowania serca, jak i układu krążenia. Karoten jest również odpowiedzialna mineralna dla zdrowej skóry i silnego wzroku. Karoten Uważa się przyczynić do układu immunologicznego, jak również mocniejsze .
Artykuł napisany przez: