Zdrowy sposob na codzienne odzywianie

Zdrowy sposob na codzienne odzywianie

Zostań wegetarianinem

Jest wielu ludzi, którzy stają się wegetarianami uważane za jedną lub innego powodu. Mogą widziałem program telewizyjny wykazujący, że współczucie człowieka zatrzymuje się przy wejściu do królestwa zwierząt! Mogliby pomyśleć, że gdyby były wegetariańska może to przyczynić się do złagodzenia problemu. Mogą zadawać sobie pytanie, co możliwe różnice jeden dodatkowy wegetariańska mogłaby zapomnieć o programie telewizyjnym, a nawet chcą oni wyłączyłam!

Tak więc, jeśli naprawdę ustawić swój umysł do tego, jaki byłby powód, aby zostać wegetarianinem? Chcesz stać się wegetarianinem do:

1) poprawić swoje zdrowie?

2) Zmniejszenie Okrucieństwo wobec zwierząt?

3) poprawa stanu środowiska?

4) Wszystkie trzy z powyższych?

Dowody medyczne wspierać fakt, że mięso jest złe dla ciebie jest przytłaczająca. Są zdrowe dania wegetariańskie, że będzie więcej niż zrekompensować mięsa, które jest obce diety wegetariańskiej.

Wegetarianie są mniej narażone na choroby serca, raka, osteoporozę, lub cukrzycy.

Wegetarianie są znacznie mniej narażone na nadwagę lub cierpi na otyłość.

Wegetarianie nie spożywają zarazków przenoszonych przez martwych zwierząt lub pozostałości leków, które zostały przewrotnie używanych do utrzymania ich przy życiu.

Były skandale żywnościowe w wielu krajach, ale jest większy skandal, gdy są one przemilczane. Była brytyjska minister zdrowia, który został zmuszony do dymisji i zdyskredytowane, za mówienie prawdy o jaja i salmonelli. Naprawdę nie mogę powiedzieć, czy dobra pani jest wegetarianinem, czy nie! Jednak to nie tylko jaja, które mogą powodować choroby, ale same kury. Nie jesteśmy poinformowani, aby mogły wejść w kontakt z innymi pokarmami, w obawie przed zanieczyszczeniem krzyżowym. Wegetarianie nie kupić kury, więc nie grozi.

strona główna naszej witryny

Jest to kolejny protest w Wielkiej Brytanii, kiedy bydło został zainfekowany CJD.
Artykuł napisany przez: https://sklepveroni.pl