Najlepsze olejki do włosów

Najlepsze olejki do włosów

Odżywiają, regenerują i upiększają nasze włosy – mowa o naturalnych olejach do włosów. Coraz częściej sięgamy po naturalne sposoby na odżywienie naszych włosów. Dobrym wyborem jest olejowanie ich.wordpress Poniżej przedstawiamy kilka olejków, które świetnie sprawdzają się dla danego typu włosów. Sprawdź, który olejek będzie najlepszy do Twoich włosów!
Olej arganowy – do każdego rodzaju włosów. Ułatwia modelowanie włosów przy użyciu gorącego powietrza. Wcieranie oleju w skórę głowy wzmacnia cebulki i pozytywnie działa na porost włosów. Włosy są odbudowane, gładkie i lśniące.
Olej migdałowy – szczególnie polecany do suchych, zniszczonych i łamliwych włosów.

Poprawia kondycję włosów i nawilżą. Nie jest polecany do włosów cienkich i przetłuszczających się, ponieważ możemy uzyskać efekt zlepionych włosów. Ewentualnie można zastosować go przed umyciem – np. na noc.
Olej makadamia – najlepszy do włosów farbowanych. Chroni kolor i dodaje blasku. Regeneruje zniszczone i przesuszone włosy. Olejek działa także na porost włosów.
Olej kokosowy – najlepszy na zniszczone włosy. Ma silne właściwości nawilżające, wzmacnia włosy i skutecznie walczy z łupieżem. Można stosować na same końcówki – zapobiega rozdwajaniu się.
Pamiętaj, że z ilością olejku nie należy przesadzać, ponieważ możemy uzyskać efekt ciężkich i przetłuszczonych włosów. Najlepiej olejek stosować na noc, a następnie rano umyć włosy.Artykuł dzięki: Mediclean MC 420 5 L