Olej herbaciany na cerę trądzikową

Olej herbaciany na cerę trądzikową

Z olejku herbacianego należy korzystać w celach leczniczo-kosmetycznych zwłaszcza w momencie prowadzenia walki ze zmianami skórnymi, w tym problemami z cerą trądzikową. Jak używać tego składnika? O tym dowiesz sięhttps://krajcarz.pl/ z tekstu poniżej.
Skuteczny dodatek
Wzbogać swoje dotychczas używane kosmetyki o kilka kropelek oleju z drzewa herbacianego. W ten sposób nie tylko poprawisz swoją cerę, ale też wzmocnisz działanie owych preparatów. Jeżeli masz cerę suchą, warto jest zastosować – przynajmniej raz na jakiś czas – olejek tu charakteryzowany jako krem. Możesz też dodać go do klasycznego, najlepiej lekkiego w konsystencji kremu i nanosić na twarzy systematycznie, co poranek, bądź na noc.
Sam w sobie
Kiedy zaś chcesz zwalczyć raz na zawsze wypryski, koniecznie nałóż olejek z drzewa herbacianego punktowo na zmienione obszary twarzy.

Podobnie efektywne będzie jego działanie przy próbie likwidowania niedoskonałości na ramionach, plecach oraz szyi czy dekolcie. Wreszcie parówka na twarz z zastosowaniem olejku z drzewa herbacianego. Ekstrakt ten jest idealnym specyfikiem do sauny, którą warto przygotowywać sobie dwa razy w miesiącu. Dodajemy olejek do miski z ciepłą wodą, doskonale sprawdzi się kilkanaście kropelek, a później przykrywamywanny wychwytowe głowę ręcznikiem i nachylamy się nad naczyniem. Wystarczy dziesięć minut takiego zabiegu, a skrupulatnie oczyścimy pory.Artykuł dzięki: sala konferencyjna Szczecin